pbchappbchappbchap
021-56572778 / 09123090941
8 صبح تا 17 عصر
تهران

خدمات چاپ شال‌ و‌ روسری

ارتباط با بخش شال و روسری

  • استان تهران، تهران، فردوس، بلوار فردوس شرقی، ایران بین خیابان رامین شمالی و خیابان وفا آذر، ،پلاک 277
  • pbchap0@gmail.com
  • ۰۹۱۹۲۳۶۹۰۹۶
  • ساعت کاری شنبه تا
    چهارشنبه 9 الی 17
شال5

شال و روسری یکی از مهم‌ترین پوشش‌ها برای زنان ایرانی است که علاقه دارند تا طرح و نقش جذابی داشته باشد. با توجه به اینکه خانم‌های ایرانی روز به روز روسری‌هایی با تنوع بالا را استفاده می‌کند، صنعت چاپ در این حوزه بسیار فعال شده است.
صنعت چاپ شال و روسری روز به روز در حال گسترش میباشد و برای چاپ در این عرصه صد ها طرح مختلف وجود دارد و برای هر فصل و مناسب در سال طرح های جدید و ویژه ای طراحی میشود.

چاپ شال و روسری یکی از خدمات ویژه‌ای است که می‌توانید در مجموعه پی بی چاپ از آن بهره ببرید.

انواع چاپ بر روی شال و روسری

با توجه به رشد تکنولوژی و عرضه دستگاه‌های جدید به بازار، روش‌های چاپ بر روی روسری و شال به‌روزتر و متفاوت شده است. شال و روسری‌ها به روش حرارتی با استفاده از دستگاه سابلیمیشن چاپ انجام می‌شود. معمولاً از روش‌های چاپ مستقیم و غیرمستقیم استفاده می‌شود. در مجموعه ما سفارش‌ها چاپ شال و روسری با استفاده از روش حرارتی و دستگاه‌های مدرن انجام می‌گیرد.

کیفیت چاپ با استفاده از دستگاه‌های پلاتر و کلندر فوق العاده و در بهترین حالت خواهد بود. این نوع دستگاه که به روش چاپ غیرمستقیم است، طرح‌ها و تصاویر را با کیفیت خوبی چاپ می‌کند. طرح‌های اختصاصی شما با حداقل 100 شال و یا روسری قابل انجام به روش چاپ غیرمستقیم در مجموعه پی بی چاپ است. ماندگاری طرح به مدت زمان طولانی و حفظ کیفیت پارچه از ویژگی‌های دستگاه‌های چاپ ما است.

چاپ شال و روسری به روش سابلییمشن

برای چاپ شال و روسری روش های مختلفی وجود دارد اما شرکت پی بی چاپ روش سابلیمیشن که یکی از بهترین نوع چاپ در این عرصه میباشد را انجام میدهد. در روش سابلیمیشن ابتدا باید طرح دلخواه شما که میخواهید بر روی شال و یا روسری خود چاپ بزنید، توسط دستگاهی به اسم پلاتر بر روی کاغذ چاپ شود و در مرحله بعد کاغذ های طرح دار ، بر روی پارچه قرار داده میشوند و با حرارت بالا این طرح به روی پارچه شما چاپ میشود.
 

کیفیت چاپ روی شال

در شرکت ما دستگاه‌هایی که برای چاپ شال و روسری مورد استفاده قرار می‌گیرد، جزوه پیشرفته‌ترین و جدیدترین دستگاه‌های چاپ میباشند؛همچنین ملزوماتی مثل جوهر و کاغذ سابلیمیشن نیز در شرکت ما همگی اصل و درجه یک میباشند. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که کیفیت چاپ به شکل مطلوب و عالی خواهد بود، شرکت پی بی چاپ سعی دارد تا با چاپ باکیفیت‌ترین طرح‌ها بر روی شال و روسری تجربه خاطره انگیز را برای شما رقم بزند.

سفارش چاپ شال و روسری

خدمات چاپ شال و روسری یکی از پرطرفدارترین خدماتی است که در شرکت ما سفارش داده میشود. بسیاری از فروشنده ها و شرکت‌ها که برای خدمات چاپ نزد ما می‌آیند به صورت کاملاً مستقیم و بدون هیچ واسطه‌ای از خدمات چاپی استفاده می‌کنند. استفاده از چاپ حرارتی سابلیمیشن در مجموعه ما باعث می شود تا طرح دلخواه با بهترین کیفیت بر روی شال و روسری چاپ شود.

 هم اکنون شما میتوانید جهت سفارش چاپ شال و روسری با کارشناسان ما که شماره آن در پایین صفحه آورده شده است تماس حاصل فرمایید.

توضیحات ویدیویی درباره چاپ شال و روسری:

سوال متداول:

pbchap چاپ روسری را در ابعاد 137 در 137 چاپ میزند.
و برای شال نیز در ابعاد 70 در 2 متر انجام میدهد.
برای چاپ شال و روسری از تمامی پارچه ها میتوان استفاده کرد اما با توجه به اینکه این نوع چاپ سابلیمیشن میباشد، هرچه مواد اِسپان در پارچه بیشتر باشد چاپ بهتر و با کیفیت تری خواهیم داشت.
پارچه های پراستفاده جهت چاپ روسری عموما پارچه های ساتن پشت مخملی ، نخ فلامنت ، موهر، ابریشم تویل و اسپان
برای انتخاب پارچه شما باید به فصل سال هم نگاه کنید. برای مثال در فصل زمستان ❄️ که هوا سرد است پارچه های بالا 130 گرم مثل موهر مناسب میباشند و برای تابستان ♨️ که هوا گرم است پارچه هایی مثل پارچه های نخی که سبک و نازنک هستند مناسبند.
پارچه مورد استفاده شال و روسری مخمل نخی ابریشم تویل فلامنت اسپان کج راه

مزایای خدمات ما:

یکی از پر فروش ترین البسه موجود در بازار را می‌توان شال و روسری دانست زیرا تنوع در آن بسیار زیاد بوده و انتخاب آن برای خانم‌ها یک امر اساسی محسوب می‌شود. بسیاری از فروشگاه‌ها و فروشنده‌های جزء و عمده و تولیدی‌های لباس، شال و روسری با ما در ارتباط هستند و با توجه به نیاز آن‌ها طرح‌های متنوع و به روز بنا به درخواست روی شال و روسری چاپ می‌شود.

کیفیت چاپ در این مجموعه از اصول اساسی کار محسوب می‌شود و تعهد در اجرای صحیح و کیفیت بالای چاپ باعث شده تا رضایت 100 درصدی مشتریان را به همراه داشته باشد.
استفاده از دستگاه‌های چاپ به روز و پیشرفته به ما کمک می‌کند تا کیفیت کار بالایی را ارائه دهیم که نهایت رضایت مشتریان را در بر دارد.

pcchap با استفاده از بروزترین و پیشرفته ترین دستگاه های چاپ پارچه، خدمات چاپ شال و روسری را برای شما عزیزان به همراه دوخت و بسته بندی مقرون به صرفه انجام میدهد . خدمات چاپ شال و روسری از 0 تا 100 به صورت تیراژ و در تعداد بالا صورت میگیرد.

شما میتوانید جهت ثبت سفارش با شماره زیر تماس بفرمایید

  • 021-56572778
  • 09123090941
اگر نقد و یا پیشنهادی دارید آن را به ما راسال کنید