pbchappbchappbchap
021-56572778 / 09123090941
8 صبح تا 17 عصر
تهران

خدمات چاپ لیوان

ارتباط با ما

  • تهران،اتوبان ساوه، نرسید ه به جاده شهریار، خیابان(وحدت)، پلاک 19
  • pbchap0@gmail.com
  • 021-56572778
  • ساعت کاری شنبه تا
    چهارشنبه ۸ الی 18
چاپ لیوان

با چاپ لوگو، نام شرکت، شعار یا تصویری مرتبط بر روی لیوان، شما می‌توانید برند خود را به نمایش بگذارید و به مشتریانتان یادآوری کنید که شما در دسترس هستید. علاوه بر این، چاپ عکس روی لیوان می‌تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی برای مشتریانتان استفاده شود که می‌تواند باعث افزایش وفاداری آنها نسبت به برند شما شود.

چاپ عکس روی لیوان در شرکت پی بی چاپ

شرکت پی بی چاپ به عنوان یکی از اولین و بزرگترین شرکت ها در ارائه خدمات چاپ لیوان و ماگ در ایران مشغول به خدمت رسانی است. شما می‌توانید سفارش چاپ انواع خدمات چاپ عکس روی لیوان را به شرکت ما بدهید و بدون محدودیت، سفارش خود را تحویل بگیرید.

 

سوالات متداول:

برای بهترین کیفیت و ماندگاری چاپ عکس روی ماگ، چاپ سابلیمیشن (Sublimation) به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها مطرح می‌شود. در این روش، عکس یا تصویر مورد نظر روی یک کاغذ خاص چاپ می‌شود و سپس با استفاده از یک دستگاه چاپ سابلیمیشن و با دمای بالا و فشار مناسب، روی سطح ماگ منتقل می‌شود. در این روش، رنگ‌های چاپ به صورت محکم و دائمی روی سطح ماگ نفوذ می‌کنند و باعث ماندگاری بالای چاپ می‌شوند.
در مقایسه با روش‌های دیگر چاپ روی ماگ مثل چاپ UV، چاپ سابلیمیشن دارای کیفیت بهتری است و رنگ‌های آن بیشتر درخشان و زنده هستند. همچنین، چاپ سابلیمیشن روی سطوح صاف و صیقلی ماگ‌ها بهتر جواب می‌دهد. با این حال، باید توجه داشت که چاپ سابلیمیشن برای تعداد کمی از ماگ‌ها، مانند ماگ‌های شخصی سازی شده، مناسب است و برای تعداد بیشتری از ماگ‌ها، مانند ماگ‌های تبلیغاتی، قیمت آن بالا می‌رود.
بهترین جنس لیوان برای چاپ، لیوان‌های سفالی یا سرامیکی هستند. این لیوان‌ها دارای سطح صاف و صیقلی هستند که برای چاپ لوگو، نام شرکت، شعار یا تصویری مرتبط بسیار مناسب هستند. همچنین، لیوان‌های سرامیکی و سفالی دارای ماندگاری و دوام بالایی هستند و برای استفاده روزانه و تبلیغاتی مناسب هستند. به طور کلی، لیوان‌های سرامیکی به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای چاپ تصاویر و لوگوها هستند.
مزایای خدمات ما:

pbchap دارای طیف وسیعی از طرح‌ها و آرشیوهای آماده، است این به دین معناست که دیگر نیازی نیست برای چاپ خود نگران این باشید که طرح دلخواه خود را ندارید؛ زیرا ما طیف گسترده‌ای از طرح‌های آماده را در اختیار داریم و شما می‌توانید از بین این طرح‌ها نیز انتخاب کنید.

همچنین ما با در اختیار داشتن بهترین دستگاه‌های چاپ لیوان و چاپگرها، قادر به انجام هر تعداد سفارشی هستیم و محدودیتی از لحاظ تعداد سفارش یا … نداریم. شما می‌توانید به راحتی و به صورت آنلاین با شماره گذاشته شده در پایین صفحه تماس بگیرید و سفارش چاپ خود را تکمیل کنید.

نمونه هایی از چاپ روی لیوان

شما میتوانید جهت ثبت سفارش با شماره زیر تماس بفرمایید.

  • 021-56572778
  • 09123090941
اگر نقد و یا پیشنهادی دارید آن را به ما راسال کنید