pbchappbchappbchap
021-56572778 / 09123090941
8 صبح تا 17 عصر
تهران

خدمات چاپ تابلو مخمل

ارتباط با ما

  • تهران،اتوبان ساوه، نرسید ه به جاده شهریار، خیابان(وحدت)، پلاک 19
  • pbchap0@gmail.com
  • 021-56572778
  • ساعت کاری شنبه تا
    چهارشنبه ۸ الی 18
خدمات چاپ انواع تابلو مخمل
خدمات چاپ انواع تابلو مخمل

شرکت پی بی چاپ افتخار دارد که تصاویر دلخواه و مدنظر شما را بر روی پارچه مخمل چاپ کند. خدمات چاپ تابلو مخمل یکی از خدماتی است که در کوتاه ترین زمان در مجموعه ما جهت چاپ تصاویر انجام می‌شود. تابلوهای مخمل به عنوان تابلوهای تزیینی شناخته می‌شود که باعث زیبایی در هر فضا و مکانی می‌شود. در هر ابعادی که مدنظر شما باشد به صورت مربعی و مستطیلی این خدمات ارائه می‌شود. در صورتی که قصد دارید تا تصویر دلخواه‌تان بر روی تابلو مخمل چاپ شود هم اکنون از طریق راه‌های ارتباطی مشخص شده با مجموعه پی بی چاپ تماس حاصل فرمایید و تصاویر و طرح های خودتان را برای ما ارسال کنید. با توجه به اینکه تابلوها از جنس مخمل هستند امکان شستشو نیز وجود دارد؛ در صورت شستشو به دلیل کیفیت بالای چاپ هیچ تغییری بر روی تابلو چاپ شده مشاهده نخواهید کرد.

تابلو مخمل نیز درست مانند تابلو فرش یک محصول تزئینی بسیاز زیبا برای دکوراسیون شما میباشد.

شما میتوانید طرح دلخواه خود را روی پارچه مخمل چاپ کنید و بر روی دیوار خانه خود نصب کنید. تابلو مخمل همچنین یک هدیه زیبا ارزشمند نیز میتواند باشد که نسبت به کاربرد و زیباییش هزینه بسیار پایینی دارد.

سوال متداول:

برای چاپ تابلو مخمل شما محدودیتی در سایز ندارید.یعنی شما هر سایزی که بخواهید بر روی آن طرح شما چاپ میشود و شما میتوانید آن را برای خود در قاب دلخواه قرار دهید.
چه شما بخواهید تابلو های کوچک رومیزی داشته باشید و یا چه بخواهید تابلوی بزرگ دیواری داشته باشید، در هر حالت شما مشکلی در ابعاد چاپی نخواهید داشت.

مزایای خدمات ما:

 ما با در اختیار داشتن بهترین دستگاه های چاپ پارچه و چاپگرها، قادر به انجام هر تعداد سفارشی میباشیم و محدودیتی از لحاظ تعداد سفارش یا… نداریم 🙂

اگر نقد و یا پیشنهادی دارید آن را به ما راسال کنید